Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

600 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Elcheé ailesi olarak 2017 yılının Mayıs ayından bu yana yürüdüğümüz bu yolda Vegan, Organik ve Geri Dönüştürülmüş iplik ve kumaşlardan çorap ve iç giyim, Elcheé Beauty olarak ise Vegan ve Doğal kozmetik ürünleri üretmekteyiz. Bütün ürünlerimiz Sürdürülebilir bir üretim sürecinden geçmektedir. Markamızın bütün ürünlerinin Çevre dostu olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

Ar-ge bölümümüz tüketicilerimiz için devamlı olarak ürün geliştirme üzerine çalışmakta ve kaliteli ürünleri üretme konusunda başarılı adımlar ile ilerlemektedir. Hedefimiz tüketiciler için Sürdürülebilir ve Doğa dostu ürünler üretmektir. Elcheé ailesi olarak hiçbir canlının hakkını göz ardı etmiyor üretimlerimizde hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz.

Elchee markası olarak Türkiye’nin ilk ve tek PETA-Approved Vegan ve Vegetarian Society Vegan sertifikalarına sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Elcheé Wear olarak ürünlerimiz Türkiye dışında Amerika, İngiltere, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde satılmaktadır. 

Ayrıca Markamız İngiltere'nin en prestijli lüx yaşam dergisi olan Lux Life Mag tarafından her yıl seçilen en iyi vegan marka ödülüne layık görülmüştür.
 

Daha fazla bilgiye sahip olmak için info@elcheewear.com.tr online satış desteği için ise destek@elcheewear.com.tr adresine mail atabilirsiniz. 

Elcheewear.com.tr Scoart Teknoloji markasıdır.